OBRÓT MATERIAŁEM HODOWLANYM   SERWIS OGŁOSZEŃ CZŁONKOWSKICH PFHBiPM
OFERTY SPRZEDAŻY >>>
 
ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ >>>
 

DRODZY HODOWCY

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udzielania pomocy w obrocie materiałem hodowlanym, serdecznie witamy na stronach w całości poświęconego tym zagadnieniom. Na naszej stronie będziecie Państwo mogli zamieścić swoje ogłoszenie sprzedaży lub zakupu oraz zapoznać się z ofertami hodowców z całego kraju.

 

Hodowco, sprzedając zwierzęta (jałowice, krowy, buhaje hodowlane), pamiętaj, aby wystąpić do Biur Regionalnych Działu Hodowli PFHBiPM o świadectwa rodowodowe, obowiązujące zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 29.06.2007 r. o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich (DZ.U. 2007 nr 133 poz. 921, z późniejszymi zmianami)

 

 

Istnieje kilka sposobów umieszczania ogłoszenia w naszym serwisie, wystarczy wybrać sposób najbardziej Państwu odpowiadający:

- zwrócić się do swojego zootechnika lub selekcjonera,
- zgłosić telefonicznie do Biura w Warszawie na numer: 0-22 502 33 21
- wysłać e-maila na adres: ogloszenia@pfhb.pl
- skorzystać z formularza zgłoszenia oferty dostępnego na naszej stronie w zakładce "FORMULARZ ZGŁOSZENIA"

Ogłoszenie kupna lub sprzedaży może zawierać:

- nazwisko i imię ogłoszeniodawcy,
- adres ogłoszeniodawcy,
- województwo, z którego pochodzi oferta,
- informacje o przedmiocie ogłoszenia,
- telefoniczny numer kontaktowy ogłoszeniodawcy,
- adres e-mail ogłoszeniodawcy.


Podanie wszystkich danych nie jest wymagane, ale dzięki kompletnemu wypełnieniu formularza ogłoszenie będzie zawierało pełną informację dla potencjalnego klienta.

Administratorem danych osobowych jest Polska Federacja Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Przekazując dane osobowe w celu publikacji ogłoszenia, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w tym celu, poprzez zamieszczenie na okres do 1 miesiąca na ogólnodostępnej stronie internetowej zawierającej bazę ogłoszeń. Dane osobowe zawarte w ogłoszeniu zostaną usunięte z bazy ogłoszeń po upływie 1 miesiąca od dnia ich publikacji, albo wcześniej - w razie otrzymania przez Polską Federację Sp. z o. o. informacji o cofnięciu zgody przez ogłoszeniodawcę.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych, ogłoszeniodawcy przysługują następujące prawa: prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo żądania usunięcia, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo wniesienia skargi na Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziesz tutaj .

Ogłoszenie zostanie zamieszczone w czasie 24 godz. od chwili zgłoszenia i figuruje na stronie przez okres jednego miesiąca. Przypominamy, iż jest to usługa zupełnie bezpłatna.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.


  Uwaga !

  • Na podstawie art.23 ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), zamieszczanie przez Hodowcę ogłoszenia w serwisie www.pfhb.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikowanie danych osobowych na potrzeby strony internetowej -" OBRÓT MATERIAŁEM HODOWLANYM - SERWIS OGŁOSZEŃ CZŁONKOWSKICH PFHBiPM "
  • Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń